vitea Active for Kids

Od lat jesteśmy zakochani w sporcie i chcemy zarażać swoją pasją jak największą grupę ludzi. Nigdy nie idziemy na skróty dlatego swoją ofertę kierujemy do najbardziej wymagającej, obnarzającej najmniejsze błedy grupy odbiorców którymi są nasze dzieci. Proponowane przez nas zajęcia ogólnorozwojowe rozwijają główne cechy fizyczne takie jak koordynacja, szybkość, zwinność, gibkość, skoczność oraz siłę fizyczą dzięki czemu dzieci w przyszłości nie mają problemu z łatwą adaptacją do treningu w dowolnej dyscyplinie sportu. Licznie wprowadzane elementy gimnastyki korekcyjnej pozwalają wyeliminować na wczesnym etapie możłiwość powstania wad postawy. Współzawodnictwo w trakcie gier i zabaw zespołowych rozwija bezcenne cechy społeczne a różnorodność ćwiczeń i indywidualne podejście do każdego uczestnia zajęć sprawia, że każdy angażuje się w 100 %.

Nasze zajęcia organizujemy zarówno w przedszkolach jak i wczesnych klasach szkolnych (7-9lat)

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ 

 
Cechy takie jak szybkość, zwinność, koordynacja, gibkość i sila fizyczna są najbardziej cenionymi w dzisiejszym sporcie, dlatego rozwijanie ich pozwala nie tylko prawidłowo ksztaltować się młodemu organizmowi ale także są podstawą do późniejszego wyczynowego treningu  dowolnych dyscyplin sportowych.
Współzawodnictwo, planowanie i realizacja zamierzonych celów pozwalają wykształcić bezcenne cechy które oprócz dobrej zabawy w przyszłości wpływają na naszą postawę społeczną i zawodową. Umiejętności interpersonalne, współpraca i sumienna praca stają się dodatkowym narzedziem które możemy wykorzystać w rozwoju kariery
3Gimnastyka korekcyjna stanowi formę ćwiczeń, które zostały stworzone w celu poprawy tworzących się lub już istniejących wad postawy. Wbrew potocznej opinii zajęcia korekcyjne nie są przeznaczone jedynie dla dzieci i młodzieży ale korzystać z nich mogą również osoby dorosłe, które mają różnego rodzaju wady postawy a które w kosekwencji bierności mogą sprawiać uporczywy ból.
Znajomość języka angielskiego jest obecnie standardem a jego naukę dzieci rozpoczynają już we wczesnych latach życia. Wprowadzanie w trakcie zajęć podstawowych zwrotów, nowych wyrazów stanowi dla dzieci atrakcyjne urozamicenie zajęć i w naturalny, a zarazem bardzo skuteczny sposób poszerza ich słownictwo. 
Oczekiwanie na swoją kolej, dzielenie się, przestrzeganie ustalonych zasad to tylko kilka podstawowych umiejętności społecznych którychuczymy się w czasie życia. Wczesne nabycie potocznie przyjętych zasad społecznych zwiększa pewność w podejmowaniu decyzji i ułatwia odnajdywanie się w nowych grupach. 

 

Joomla Extensions